Seznam představitelů: Porovnání verzí

Z MicroWiki, encyklopedie mikronacionálního světa
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 
(Není zobrazeno 30 mezilehlých verzí od 10 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
 
'''Seznam představitelů''' jednotlivých mikronárodů.
 
'''Seznam představitelů''' jednotlivých mikronárodů.
  
{| class="wikitable"
+
{| class="wikitable plainrowheaders" style="line-height:1.3em; width:1200px"
!Jméno
 
!Datum nástupu do funkce
 
!Doba mandátu
 
!Titul a jméno funkce
 
!Název mikronárodu
 
 
|-
 
|-
|Jan Šťastný
+
! width="200pt" |[[Seznam mikronárodů|Mikronárod]]
|29.5. 2019
+
!Hlava státu
|do odvolání
+
!Hlava vlády
|Ministr zahraničí
 
|{{Vlajka a název|Vidlákova republika}}
 
 
|-
 
|-
|Jan Mírný
+
!{{vlajka a název|Černava}}
|4.6. 2020
+
| align="center" |Královna – [[ Patricie I. Černavská|Patricie I.]]
|do konce volebního období
+
| align="center" |Kancléř – [[Jan Ch.]]
|Prezident
 
|{{Vlajka a název|Mendersko}}
 
 
|-
 
|-
|Petr György Polanský
+
!{{vlajka a název|Eržicko}}
|2.7. 2020
+
| colspan="2" align="center" |Prezident – Matyáš B.
|Do smrti
 
|Doživotní prezident
 
|[[Soubor: Luden.jpg|25px|]] [[Ludenberská Socialistická Republika]]
 
 
|-
 
|-
|Jan Podrabský
+
!{{vlajka a název|Firburk}}
|2.7. 2020
+
| colspan="2" align="center" |Vévoda – [[Štěpán Kutnix I.]]
|Do odvolání
 
|Generální tajemník
 
|{{Vlajka a název| Ludenberk}}
 
 
|-
 
|-
|[[Daniel Jindřich Wolfskopf I.|Daniel Jindřich I.]]
+
!{{vlajka a název|Fyrinie}}
|9.7. 2020
+
| colspan="2" align="center" |Prezident – [[Lukaş Çursık]]
|Do smrti
 
|Vévoda
 
|[[Soubor:Vlajka Lužny.svg|25px]] [[Luženské vévodství]]
 
 
|-
 
|-
 +
!{{vlajka a název|Hilbertova dimenze}}
 +
| colspan="2" align="center" |Prezident – [[Jaroslav P]].
 
|-
 
|-
|[[:en:K.Č.|K.Č.]]
+
!{{vlajka a název|Klitzibürg}}
|7. 7. 2020
+
| align="center" |Velkovévoda – [[Velkovévoda Mikuláš I.|Mikuláš I.]]
|Do konce volebního období
+
| align="center" |Kancléř –
|[[Premiér Baránku|Premiér]]
 
|{{Vlajka a název|Baránok}}
 
 
|-
 
|-
|[[Štěpán Kutnix I.]]
+
!{{vlajka a název|KNM}}
|neoficiálně 16. 10. 2020
+
| colspan="2" align="center" |Král – [[Král Ludvík František Vilém Ignác Rochet|Ludvík František Vilém Ignác Rochet]]
|Do smrti
 
|Vévoda
 
|[[Firburské vévodství]]
 
 
|-
 
|-
|Jiminj
+
!{{vlajka a název|Krležsko}}
|6.3. 2020
+
| colspan="2" align="center" |Prezident – [[Martin Brožek]]
|Do smrti
+
|-
|Generální tajemník Ústředního výboru Levicové sociální hnutí podporující socialistickou myšlenku v podání Stalina a Marxe stranu proti imperialismu a proti monarchii strana za sociální jistoty podporující dělnicko rolnickou třídu jež považuje sociální demokracii ua zradu levice podpora zdravotnictví sociálního a velké omezení soukromého vlastnictví jsou naše priority, nenechme se oklamat pány nahoře a dělejme vše pro naše dobro ne pro jejich břich, jsme rozumná levicová komunistická strana která vyvrací myšlenku zrádného kapitalismus, volte nás a buďte zdraví, pracujte jen pro sebe ne pro pány bohaté, zdaňme bohaté ať jsou peníze pro bohaté a zdaňme USA, staňte se členem ještě dnes a získejte pozici v boji pro dobro společnosti:
+
!{{vlajka a název|Kybistán}}
|[[Wersko]]
+
| colspan="2" align="center" |Diktátor – [[Jiří Stuna]]
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Lidoscán}}
 +
| colspan="2" align="center" |Prezident – [[František Koblanský]]
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Lužna}}
 +
| colspan="2" align="center" |Vévoda – [[Daniel Jindřich Wolfskopf I.|Daniel Jindřich I.]]
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Majerovsko}}
 +
| colspan="2" align="center" |Král – [[Daniel Majer]]
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Mapersko}}
 +
| colspan="2" align="center" |Vévoda – Filip Kouba
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Meknijsko-Lurk}}
 +
| align="center" |Meehk – [[Praeniy Naemal Seok]]
 +
| align="center" |Guvernér Senátu – Naemal Pxal-den
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Moravskoslezsko}}
 +
| align="center" |Prezident – ''nezvolen''
 +
| align="center" |Předseda vlády – Bratslav Šťasten
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Multavsko}}
 +
| align="center" |Kníže – Jakub Grünfeld
 +
| align="center" |Předseda Státní rady – [[Daniel Majer]]
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Mendersko}}
 +
| align="center" |Kníže – [[Eric Šmidor]]
 +
| align="center" |Regent – Jakub Grünfeld
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Ohřevsko}}
 +
| align="center" |Arcivévoda –  nezvolen
 +
| align="center" |Premiér – ''nezvolen''
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Radoslávie}}
 +
| colspan="2" align="center" |Král – [[Albert Flinkmann]]
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Řehořeřšžsko}}
 +
| colspan="2" align="center" |Král – Hans I.
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Schwarzwald}}
 +
| colspan="2" align="center" |Kníže – Alexander I.
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Sněžné pláně}}
 +
| colspan="2" align="center" |Kníže – [[Jan Aurelius I.]]
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Stát Gymnázium}}
 +
| colspan="2" align="center" |[[Prezident Státu Gymnázium|Prezident]]&nbsp;– Jakub Kolbek<br>[[Premiér Státu Gymnázium|Premiér]]&nbsp;– Damian Málek<br>
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Vidlákova republika}}
 +
| align="center" |Prezident&nbsp;– [[Jan Šťastný]]
 +
| align="center" |Předseda vlády&nbsp;– Radek Jiránek
 +
|-
 +
!{{vlajka a název|Východokolínská republika}}
 +
| colspan="2" align="center" |Prezident&nbsp;– [[Matěj Šabata]]
 +
 
 
|}
 
|}

Aktuální verze z 1. 1. 2022, 18:50

Seznam představitelů jednotlivých mikronárodů.

Mikronárod Hlava státu Hlava vlády
ČernavaVlajka-cernavy-2021.png Černava Královna – Patricie I. Kancléř – Jan Ch.
EržickoVlajka Eržické unie.svg Eržicko Prezident – Matyáš B.
FirburkVlajka Firburku.svg Firburk Vévoda – Štěpán Kutnix I.
FyrinieVlajka Fyrinie.svg Fyrinie Prezident – Lukaş Çursık
Hilbertova dimenzeHilbert dimension V2.png Hilbertova dimenze Prezident – Jaroslav P.
KlitzibürgVlajka Klitzibürgu.svg Klitzibürg Velkovévoda – Mikuláš I. Kancléř –
KNMVlajka Království N..png Království Nekonečné moudrosti Král – Ludvík František Vilém Ignác Rochet
KrležskoVlajkaKLF.png Krležsko Prezident – Martin Brožek
KybistánVlajka KNR.svg Kybistán Diktátor – Jiří Stuna
LidoscánVlajka Lidoscánu.svg Lidoscán Prezident – František Koblanský
LužnaVlajka Lužny.svg Lužna Vévoda – Daniel Jindřich I.
MajerovskoFlag majer.png Majerovsko Král – Daniel Majer
MaperskoMapersko vlajka.png Mapersko Vévoda – Filip Kouba
Meknijsko-LurkKMV3.svg Meknijsko-Lurk Meehk – Praeniy Naemal Seok Guvernér Senátu – Naemal Pxal-den
MoravskoslezskoVlajkamoravy.png Moravskoslezsko Prezident – nezvolen Předseda vlády – Bratslav Šťasten
MultavskoMultavsko-vlajka.svg Multavsko Kníže – Jakub Grünfeld Předseda Státní rady – Daniel Majer
MenderskoVlajka KM.png Mendersko Kníže – Eric Šmidor Regent – Jakub Grünfeld
OhřevskoFlag of Egeria official 1.png Ohřevsko Arcivévoda – nezvolen Premiér – nezvolen
RadoslávieVlajka RAD.svg Radoslávie Král – Albert Flinkmann
ŘehořeřšžskoStrakonice-Nový Jičín vlajka.png Řehořeřšžsko Král – Hans I.
SchwarzwaldFlag of Afghanistan (1880–1901).svg Schwarzwald Kníže – Alexander I.
Sněžné pláněVlajka Sněžných plání.svg Sněžné pláně Kníže – Jan Aurelius I.
Stát GymnáziumFlag of the Gymnasium State.svg Stát Gymnázium Prezident – Jakub Kolbek
Premiér – Damian Málek
Vidlákova republikaVlajka Vidlakovy republiky.svg Vidlákova republika Prezident – Jan Šťastný Předseda vlády – Radek Jiránek
Východokolínská republikaVlajkaKolínska.png [[[Východní Kolínsko|Východokolínská republika]] Prezident – Matěj Šabata